Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Info
hy: Ինֆո
