Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
