Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Auto resize
my: အလိုအလျောက်အရွယ်အစားညှိရန်
