Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Info
ne: जानकारी
