Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (43 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Content
nl: Inhoud

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Default
nl: Standaard

en: Background
nl: Achtergrond

en: Top
nl: Bovenaan

en: Text
nl: Tekst

en: Options
nl: Opties

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Id
nl: ID

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Webform
nl: Formulier

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Add new block
nl: Nieuw blok toevoegen

en: Light
nl: Licht

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Live preview
nl: Directe voorbeeldweergave

en: Dark
nl: Donker

en: Auto resize
nl: Automatisch herschalen

en: Modal width
nl: Breedte pop-up venster

en: Modal height
nl: Hoogte pop-up venster

en: Muted
nl: Gedempt

en: Danger
nl: Gevaar

en: Remote video
nl: Externe video

en: Inline block
nl: Inline blok

en: Column widths
nl: Kolombreedte

en: Choose the column widths for this layout.
nl: Kies de kolombreedte van deze layout.

en: Height in pixels with no units (e.g. "<code>768</code>") or "auto" for automatic height. See <a href=":link">the jQuery Dialog documentation</a> for more details.
nl: Hoogte in pixels zonder eenheden (bijv. '<code>768</code>') of 'auto' voor automatische hoogte. Zie voor meer informatie <a href=":link">de jQuery Dialog-documentatie</a>.

en: Height must be a positive number or "auto".
nl: Hoogte moet een positief getal of 'auto' zijn.

en: Width in pixels with no units (e.g. "<code>768</code>"), or use percentage (e.g. "<code>80%</code>"). See <a href=":link">the jQuery Dialog documentation</a> for more details.
nl: Breedte in pixels zonder eenheden (bijv. '<code>768</code>'), of gebruik een percentage (bijv. '<code>80%</code>'). Zie voor meer informatie de documentatie van <a href=":link">jQuery Dialog</a>.

en: Width must be a positive number or a percentage.
nl: Breedte moet een positief getal of een percentage zijn.

en: Local video
nl: Locale video
