Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Center
oc: Centre

en: Default
oc: Per defaut

en: Background
oc: Rèireplan

en: Top
oc: Naut

en: Text
oc: Tèxte

en: Options
oc: Opcions

en: Bottom
oc: Bas

en: Warning
oc: Avertiment

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Live preview
oc: Previsualizacion en dirècte
