Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات
