Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Reset
sv: Återställ

en: None
sv: Ingen

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Center
sv: Centrerad

en: Default
sv: Förvald

en: Background
sv: Bakgrund

en: Top
sv: Överst

en: Options
sv: Alternativ

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Warning
sv: Varning

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Text color
sv: Textfärg

en: Right
sv: Höger

en: Info
sv: Information

en: White
sv: Vit

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Light
sv: Ljust

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Live preview
sv: Direkt förhandsgranskning

en: Dark
sv: Mörkt

en: Auto resize
sv: Ändra storlek automatiskt

en: Modal width
sv: Modalbredd

en: Modal height
sv: Modalhöjd

en: Remote video
sv: Extern video

en: Choose the column widths for this layout.
sv: Välj kolumnbredder för denna layout.
