Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: None
th: ไม่มี

en: Link
th: ลิงค์

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Text
th: ข้อความ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Warning
th: การเตือน

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Info
th: ข้อมูล
