Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Reset
tr: Sıfırla

en: None
tr: Hiçbiri

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Center
tr: Merkez

en: Default
tr: Varsayılan

en: Background
tr: Arkaplan

en: Top
tr: En üst

en: Text
tr: Metin

en: Options
tr: Seçenekler

en: Bottom
tr: Alt

en: Warning
tr: Uyarı

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Right
tr: Sağ

en: Info
tr: Bilgi

en: White
tr: Beyaz

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Live preview
tr: Canlı önizleme

en: Muted
tr: Sessiz

en: Remote video
tr: Uzak video

en: Column widths
tr: Sütun genişlikleri
