Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Default
af: Verstek

en: Options
af: Opsies

en: Warning
af: Waarskuwing
