Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Text color
am: የጽሑፍ ቀለም
