Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Text
bg: Текст

en: Options
bg: Параметри

en: Bottom
bg: Дъно

en: Id
bg: Номер

en: Text color
bg: Цвят на текста

en: Right
bg: Дясно
