Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Width
bn: প্রস্থ
