Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Text color
bs: Boja teksta

en: Live preview
bs: Stvarni prikaz
