Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: None
cs: Žádné

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Default
cs: Výchozí

en: Top
cs: Nahoru

en: Options
cs: Možnosti

en: Bottom
cs: Dole

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: White
cs: Bílá

en: Primary
cs: Primární

en: Secondary
cs: Sekundární

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost
