Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Body
cy: Corff

en: Content
cy: Cynnwys

en: Reset
cy: Ailosod

en: None
cy: Dim

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Default
cy: Diofyn

en: Text
cy: Testun

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Text color
cy: Lliw testun

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Live preview
cy: Rhagolwg byw
