Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་
