Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Text color
eo: Teksta koloro
