Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background
fa: زمینه

en: Top
fa: بالا

en: Text
fa: متن

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Bottom
fa: پایین

en: Success
fa: موفقیت

en: Warning
fa: هشدار

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Id
fa: شناسه

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Right
fa: راست

en: Info
fa: اطلاعات

en: White
fa: سفید

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Light
fa: روشن

en: Primary
fa: اصلی

en: Live preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: Dark
fa: تاریک
