Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Reset
fi: Palauta

en: None
fi: Ei mitään

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Center
fi: Keskellä

en: Default
fi: Oletus

en: Background
fi: Tausta

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Text
fi: Teksti

en: Options
fi: Valinnat

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Success
fi: Onnistui

en: Warning
fi: Varoitus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Id
fi: Tunniste

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Right
fi: Oikealla

en: Info
fi: Tieto

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Light
fi: Vaalea

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Live preview
fi: Reaaliaikainen esikatselu

en: Dark
fi: Tumma

en: Auto resize
fi: Automaattinen koonmuutos
