Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Text
he: טקסט

en: Options
he: אפשרויות

en: Bottom
he: למטה

en: Success
he: הצלחה

en: Warning
he: אזהרה

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Text color
he: צבע הטקסט

en: Right
he: ימין

en: Info
he: מידע

en: White
he: לבן

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: Live preview
he: תצוגה מקדימה חיה
