Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (42 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Background
hu: Háttér

en: Top
hu: Teteje

en: Text
hu: Szöveg

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Bottom
hu: Alja

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Id
hu: Azonosító

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: White
hu: Fehér

en: Webform
hu: Űrlap

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Add new block
hu: Új blokk hozzáadása

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Live preview
hu: Élő előnézet

en: Vertical align
hu: Függőleges igazítás

en: Dark
hu: Sötét

en: Auto resize
hu: Automatikus átméretezés

en: Modal width
hu: Felugró ablak szélessége

en: Modal height
hu: Felugró ablak magassága

en: Muted
hu: Némított

en: Danger
hu: Veszély

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: Inline block
hu: Soron belüli blokk

en: Column widths
hu: Oszlop szélességek

en: Choose the column widths for this layout.
hu: Oszlopszélességek kiválasztása ehhez az elrendezéshez.

en: Layout builder
hu: Elrendezésépítő (angolul <em>„layout builder”</em>)
