Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Warning
jv: Weling

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Background color
jv: Warna Background

en: Text color
jv: Warna tèks

en: Right
jv: Tengen
