Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო
