Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі
