Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Bottom
km: បាត

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន
