Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Text
ku: دەق

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Right
ku: ڕاست

en: Info
ku: زانیاری
