Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Text
lv: Teksts

en: Options
lv: Iespējas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Right
lv: Pa labi

en: White
lv: Balts

en: Webform
lv: Webforma

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana
