Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Info
ml: വിവരം
