Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Background
mr: पार्श्वभूमी

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
