Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Reset
os: Раздæрау

en: None
os: Нæйы

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Default
os: Æнæивд
