Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Reset
ro: Resetează

en: None
ro: Nimic

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Center
ro: Centru

en: Default
ro: Implicit

en: Background
ro: Fundal

en: Top
ro: Sus

en: Options
ro: Opțiuni

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Success
ro: Succes

en: Warning
ro: Avertizare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Right
ro: Dreapta

en: Info
ro: Informație
