Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Text
si: වගන්ති
