Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: None
sk: Žiadne

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Options
sk: Nastavenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Webform
sk: Webformulár

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Primary
sk: Primárny

en: Live preview
sk: Aktuálny náhľad
