Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Info
sl: Podatki

en: White
sl: Bela
