Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Text color
sq: Ngjyra e tekstit
