Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Reset
ta: மீளமை

en: None
ta: இல்லை

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Text color
ta: எழுத்தின் நிறம்

en: Right
ta: வலது

en: Info
ta: தகவல்
