Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background
ug: تەگلىك

en: Top
ug: ئۈستى

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: White
ug: ئاق

en: Paragraph
ug: پاراگراف
