Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (39 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Content
uk: Вміст

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Default
uk: Базово

en: Background
uk: Тло

en: Top
uk: Зверху

en: Text
uk: Текст

en: Options
uk: Опції

en: Bottom
uk: Знизу

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Right
uk: Праворуч

en: Info
uk: Інформація

en: White
uk: Білий

en: Webform
uk: Вебформа

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Add new block
uk: Додати новий блок

en: Light
uk: Світла

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: Vertical align
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Dark
uk: Темний

en: Auto resize
uk: Автоматична зміна розміру

en: Background opacity
uk: Прозорість тла

en: Muted
uk: Приглушено

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: Inline block
uk: Вбудований блок

en: Column widths
uk: Ширина колонок

en: Choose the column widths for this layout.
uk: Оберіть ширину колонок для цього макету.
