Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (28 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Content
vi: Nội dung

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: None
vi: Không có

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Center
vi: Giữa

en: Default
vi: Mặc định

en: Background
vi: Nền

en: Top
vi: Đầu

en: Text
vi: Văn bản

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Bottom
vi: Cuối

en: Success
vi: Thành công

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Background color
vi: Màu nền

en: Text color
vi: Màu chữ

en: Right
vi: Phải

en: Info
vi: Thông tin

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Light
vi: Nhẹ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Live preview
vi: Xem thử trực tiếp

en: Dark
vi: Sẫm màu

en: Auto resize
vi: Tự động đổi cỡ
