Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Entity
tr: Nesne

en: Processing...
tr: İşleniyor...

en: Entity ID
tr: Varlık kimliği (ID)

en: Mismatched entity and/or field definitions
tr: Uyuşmayan varlık ve/veya alan tanımları
