Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Entity
sv: Objekt

en: Fix
sv: Korrigera

en: Processing...
sv: Bearbetar...

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt
