Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Actions
ca: Accions

en: Entity
ca: Entitat

en: Processing...
ca: Processant...

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Mismatched entity and/or field definitions
ca: Entitats sense coincidència i/o definicions de camp
