Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Entity
es: Entidad

en: Processing...
es: Procesando...

en: Entity ID
es: ID de entidad

en: Mismatched entity and/or field definitions
es: No coinciden las definiciones de entidad y/o campo
