Mismatched entity and/or field definitions (1.0.0-alpha5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Entity
id: Entitas

en: Processing...
id: Memproses...

en: Entity ID
id: ID Entitas

en: Mismatched entity and/or field definitions
id: Definisi entitas dan/atau bidang yang tidak cocok
