Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Markup
gu: માર્કઅપ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Required
gu: જરૂરી

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Add
gu: ઉમેરો

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Error
gu: ભુલ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Enabled languages
gu: સક્રિય ભાષાઓ

en: Text field
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: An error has occurred.
gu: એક ભૂલ આવી છે.
