Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
