Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Required
ta: தேவை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: View
ta: நோக்குக

en: Error
ta: வழு
