Measuremail (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Markup
te: మార్కప్

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Language
te: భాష

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Add
te: చేర్చు

en: View
te: చూడు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Error
te: సమస్య

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Language code
te: భాషా సంకేతం

en: Translate
te: అనువదించు

en: An error has occurred.
te: ఏదో లోపం దొర్లింది.
